Сьогодні, 25 листопада, на Львівщині діятимуть усі типи аварійних та погодинних вимкнень. Станом на 12:00 70% споживачів є без електроенергії, 30% мають світло. Про це повідомили у пресслужбі "Львівобленерго".

"Просимо з розумінням поставитись до ситуації, яка склалась в енергосистемі України внаслідок ворожих обстрілів", — йдеться у повідомленні.

Мешканців, яким відновили подачу світла, закликають вмикати електроживлення поступово — спочатку освітлення, потім прилади з невисокою потужністю. Зокрема, можна зарядити телефони та ліхтарики.

На Львівщині ввели всі типи аварійних та погодинних вимкнень електроенергії

Натомість пилососи, пральні машинки, обігрівачі та інші потужні прилади радять не вмикати хоча б у перші години після відновлення електропостачання. За можливості, варто повністю відмовитись від них у найближчі дні.

Що відомо Під час повітряної тривоги 23 листопада Росія вдарила двома ракетами по електропідстанції у Львівській області. Внаслідок цього три райони на Львівщині були повністю знеструмлені. З 5 ракет, які були на території області, сили ППО збили 3. Ще дві влучили в енергетичну підстанцію на Львівщині. Унаслідок падіння потужності в системі електроенергію одночасно можуть подавати до 30% споживачів. Із 25 листопада на Львівщині буде діяти оновлений графік погодинних вимкнень.

Джерело