Для бійців батальйону територіальної оборони Калущини, які перебувають на передовій та виконують бойові завдання, Калуська районна військова адміністрація передала банно-пральний комплекс.

Як повідомляють в обласній військовій адміністрації, він облаштований на базі вантажної машини Mercedes-Benz, оснащений системою обігріву повітря та трьома душовими кабінками.

“Зараз спільно з районними військовими адміністраціями готуються ще декілька таких комплексів для наших військовослужбовців”, – зазначає голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Цей мобільний банно-пральний комплекс забезпечить доступ до гарячої води навіть у польових умовах, адже він може працювати як від генератора, так і від нагрівання альтернативними видами палива (дровами). На фронті, в екстремальних умовах, військовослужбовці матимуть змогу помитися, випрати та висушити одяг.

У Калуському районі цей проєкт реалізований завдяки зусиллям благодійників, жителів міста Калуш – Ігоря Олійника, Богдана Дем’яніва та Романа Сагана.

З Прикарпаття на передову відправили ще один банно-пральний комплекс. ФОТО З Прикарпаття на передову відправили ще один банно-пральний комплекс. ФОТО З Прикарпаття на передову відправили ще один банно-пральний комплекс. ФОТО З Прикарпаття на передову відправили ще один банно-пральний комплекс. ФОТО

Джерело