Турецька актриса Меліці Іпек Ялова, яка виконала роль принцеси Ізабелли у популярному серіалі "Величне століття", поділилася своїм знімком у соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. 

Цього разу Меліці опублікувала фото, на якому позує у темно-синій атласній сукні чи топі з тонкими бретелями.

Красуня принцеса Ізабелла з

Її темно-каштанове волосся укладене акуратними локонами, а на обличчі майже немає макіяжу. Однак її погляд приковує до себе глибиною та виразністю – її величезні карі очі наче живуть власним життям.   

Красуня принцеса Ізабелла з

" Ти найкраща, я так тебе люблю)", "Hatunun yüzü gözden ibaret maşallah (Машаллах, її обличчя складається з очей)", "Q guapa eres en tierra amarga (Як ти прекрасна в гіркій країні)", "Ніби інша дівчина зовсім, щось сильно змінилося у зовнішності, але не зрозумію, що саме. У "Чудовому столітті» була найкрасивішою" , "seni seviyorum .. .. ти така красива)", - захоплюються її шанувальники.

Красуня принцеса Ізабелла з

Знайшлися і ті, хто вважав красуню "потворною".

"çok çirkin yüzün çok çirkin (ти така потворна, твоє обличчя таке потворне)", - гніваються хейтери актриси.

Раніше ми повідомляли, як живе найоплачуваніший актор Туреччини Бурак Озчівіт: 26 тисяч за епізод і більше 200 - за рекламу.

Також стало відомо, як склалося життя найкрасивішої та найнещаснішої жінки султана Сулеймана: правда і міфи про Махідевран.

Джерело