В Україні 24 листопада працює лише 44% базових станцій мобільних операторів. Інші передавачі відключені через перебої зі світлом. Тому абоненти мають проблеми зі зв’язком. Найгірша ситуація – у Херсонській, Харківській, Кіровоградській, Полтавській та Миколаївській областях.

“В Україні масово зникає мобільний зв’язок”: що відбувається, і які області під найбільшою загрозою?

Як інформує “Obozrevatel”, про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

З його слів, зв’язок в Україні поступово відновлюється.

“Енергетики працюють без зупинки, щоб якнайшвидше відновити електроенергію.

Разом з нею поступово повертається і зв’язок”, – зазначив Федоров.

При цьому найкраще ситуація із зв’язком – у Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях.

Телекомкомпанії точково продовжують працювати на генераторах, додав міністр.

“Масовані ракетні атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України призвели до перебоїв живлення мереж зв’язку загального користування…

Станом на 9 ранку сьогодні, 24 листопада, в Україні працює близько 44% базових станцій мобільних операторів від загальної кількості базових станцій, яка була до повномасштабного вторгнення”, – повідомив представник Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Володимир Кондрашов на брифінгу.

При цьому українці, як і раніше, мають можливість переключитися на мережу інших мобільних операторів у разі, якщо мережа одного з них недоступна. Підтримуються SIM-картки Vodafone, “Київстар” та lifecell.

Сообщение “В Україні масово зникає мобільний зв’язок”: що відбувається, і які області під найбільшою загрозою? появились сначала на NEWS TiME.

Джерело