У Києві ввечері, 24 листопада, почала з'являтися електрика. Це викликало бурхливу реакцію у киян, жителі столиці з вікон почали вигукувати послання російському диктатору Путіну.

Відео опублікували в соцмережах. 

У Києві через масовані російські обстріли тривалий час була відсутня електрика. Світло почало з'являтися лише ввечері. Жителі столиці бурхливо відреагували на це та передали "вітання" Путіну.

У Києві почала з'являтись електрика: жителі столиці бурхливо відреагували та передали послання Путіну

На відео чути, як українці вигукують відому фразу харківських ультрас: "Путін - х*йло". Також кияни кричать: "Слава Україні!".Ракетний обстріл України та блекаут

Російські терористи від 10 жовтня масовано обстрілюють нашу енергетичну інфраструктуру. 23 листопада росіяни випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалося збити.

Проте ракети окупантів завдали значної шкоди нашій енергетичній системі. Без електрики залишилися майже усі регіони. Ввечері 23 листопада області почали заживлювати до електромережі.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба повідомив, що в регіоні через ракетний обстріл померла вже сьома людина, без електроенергії залишаються 70% жителів області.

Читайте також: 

Без світла залишаються 60% Києва: Кличко описав ситуацію з електрикою

Потрібен час: Кличко пояснив, коли киянам відновлять водопостачання

Без світла, без зв'язку, а подекуди і без води: як Київ намагається впоратися з блекаутом

Джерело