"Укрпошта" дарує деяким клієнтам можливість надсилати посилки з 75-відсотковою знижкою. Хто може скористатися пропозицією та інші деталі, розповіла пресслужба компанії на сторінці у соцмережі facebook.

"Укрпошта" запустила приємну акцію для українців, які стали вимушеними переселенцями та на час війни виїхали до Польщі.

Українці можуть надсилати посилки із 75-відсотковою знижкою:

Українці можуть надсилати посилки із 75-відсотковою знижкою:

Дана категорія громадян може скористатися пропозицією та надсилати посилки з Польщі в Україну за зниженим тарифом. Знижка стосується EMS-відправлень і становить до 75% вартості. Зазначається, що доставка із сусідньої країни до будь-якого відділення "Укрпошти" здійснюється протягом одного-двох тижнів.

Українці можуть надсилати посилки із 75-відсотковою знижкою:

"Сьогодні мільйони українських сімей розділені кілометрами. Тому ми сприяємо тому, щоб у кожного була можливість відправляти найнеобхідніше (і не тільки) близьким і робити це якнайвигідніше. Відправляйте EMS-відправлення з понад 6 000 відділень Poczta Polska, які зосереджені по всій країні. 7–14 днів — і посилка готова до видачі у найближчому відділенні Укрпошти. В обласних центрах передбачено кур'єрську доставку за адресою", - повідомили в компанії.

Також наш портал інформував,  що Нова пошта знову опинилася в центрі уваги: ​​клієнт поскаржився на раптове зникнення посилки і недійсну накладну.

Крім того, ми писали,  що "Нова пошта" знову оголосила про раптове підвищення цін за доставку: чим компанія обґрунтувала подорожчання цього разу.

Джерело