У Полтаві людям з порушенням зору патрульні роздавали світлоповертальні елементи. Їх отримали сотня людей, розповіла Суспільному голова обласної організації товариства сліпих Марина Бабець. Браслети роздавали безплатно. Навіщо – дізнавалася Валерія Рибалка.

Полтавка Наталія Губа чіпляє на свою сумку світлоповертальний браслет. Їх людям із порушеннями зору роздавали патрульні.

"Якщо, наприклад, іти без сумки, то на курточку, а якщо із сумкою йти, то на сумку можна чіпляти", — каже полтавка Наталія Губа.

Світлоповертальні браслети для людей з порушенням зору: скільки роздали у Полтаві

"Ми ж погано бачимо, хоч і на переході, але ж боязко переходити. Але ми намагаємося із людьми переходити. Як люди ідуть, і ми переходимо, щоб водіям було видніше нас. Як темна пора доби, то я стараюся менше ходити. Але ж бувають такі випадки, що треба", —говорить полтавка Ніна Кошелєва.

Світлоповертальні елементи роздавали безплатно, говорить Аліна Кондратенко.

"Ось така стрічка, яку носить пішохід, вона робить його видимим на відстані до 70 метрів. 70 метрів – це більше ніж достатньо, щоб зрозуміти, що на проїзній частині хтось іде", — розповідає інспекторка патрульної поліції Полтави Аліна Кондратенко.

Полтавка Тетяна Кукла повертається із дачі увечері, тому, каже, світлоповертальний браслет надіватиме на куртку.

"Поїзд прибуває о 19:10, і мені ця річ необхідна, тому що ввечері нічого не видно, вокзал дуже погано освітлюється, погано ходить транспорт і приходиться довго добиратися додому . Тому ця річ мені дуже необхідна", — каже полтавка Тетяна Кукла.

Браслети роздали ста людям, розповіла Марини Бабець.

"Це люди, які є активними, інтегрованими у суспільство, які на сьогодні працюючі, або ті, що активно займаються саморозвитком і відвідують різні організації. Також діти з порушенням зору і діти, які мають батьків із порушенням зору, тому що саме ця категорія дітей відвідує гуртки, переважно самостійно", — говорить голова обласної організації товариства сліпих Марина Бабець.

Світлоповертальні елементи людям з порушенням зору патрульні роздавали вперше, розповіла інспекторка Аліна Кондратенко.

Читайте також

У Полтаві влаштували майстер-клас із виготовлення світлоповертальних елементів

Джерело