Полтавська "Ворскла" обіграла "Колос" в рамках 14-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч у Ковалівці завершилася з рахунком 1:2.

Перший тайм залишився за полтавцями. На 31-й хвилині "зелено-білих" вивів уперед Таулант Сефері.

Ковалівці відігралися на 65-й хвилині, коли Вадим Мілько реалізував пенальті.

Подарунок тренеру на день народження: "Ворскла" наприкінці матчу вирвала важку перемогу в УПЛ

Однак перемога в цій зустрічі все ж дісталася підопічним Віктора Скрипника. На 80-й хвилині Руслан Степанюк забив вирішальний гол, який дозволив полтавській команді красиво привітати головного тренера з днем народження.

"Ворскла" набрала 18 очок і піднялася на шосте місце в таблиці УПЛ. "Колос" з 16 балами розташовується на восьмій позиції.

У наступному турі, після якого команди вирушать на зимову паузу, полтавці 23 листопада зіграють з "Шахтарем", а ковалівський клуб 27 листопада зійдеться зі "Львовом".

Дубль Циганкова: "Динамо" в перенесеному матчі обіграло аутсайдера УПЛ (відео)