Сьогодні громади Коломийщини, які надали прихисток для внутрішньо переміщених людей, отримали гуманітарну допомогу від міжнародних донорів, яку залучила обласна державна адміністрація.

Це, зокрема, продукти харчування (борошно, цукор, м’ясні консерви), засоби гігієни, а також подушки і ковдри.

За словами заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Созоника, зважаючи на те, що попереду нас чекає зимовий період, у громад, які прийняли переселенців, існує потреба у забезпеченні ВПО продуктами харчування та теплими речами.

«Ми тісно співпрацюємо з громадами області, щоб своєчасно забезпечувати переселенців всіма необхідними речами. Відповідно до кількості внутрішньо переміщених людей та їх потреб ми пропорційно розподіляємо допомогу між громадами», –  розповів Вадим Созоник.

За словами заступника голови ОДА, залучити гуманітарну допомогу вдалося завдяки співпраці з міжнародними партнерами, такими як Польща, Чехія, Румунія.

Як зізнаються у Коломийській міській громаді, задовільнити самотужки потреби усіх переселенців було б надзвичайно складно. Адже громада прихистила понад 13 тисяч людей, котрі проживають як у хостелах, так і у приватному секторі.

Громади Коломийщини, які прийняли переселенців, отримали гуманітарну допомогу. ФОТО Громади Коломийщини, які прийняли переселенців, отримали гуманітарну допомогу. ФОТО Громади Коломийщини, які прийняли переселенців, отримали гуманітарну допомогу. ФОТО Громади Коломийщини, які прийняли переселенців, отримали гуманітарну допомогу. ФОТО

Джерело