У півторарічному віці лікарі поставили Максиму діагноз - анемія Даймонда-Блекфена, гемосидероз внутрішніх органов. Відтоді його лікували і часто проводили переливання еритроцитарної маси, щоб таке лікування зупинити і подарувати Максиму майбутнє, лікарі порадили провести трансплантацію кісткового мозку.

«У 2003 році був обстежений мій старший син, і він підійшов як донор своєму братові. Далі впродовж 5 років, від 2003 до 2008 року я стукала у двері МОЗ і просила про допомогу з лікуванням сина за кордоном. Для здійснення ТКМ потрібно було 150 тисяч євро. Тільки через 5 років була проведена пересадка кісткового мозку від його рідного брата у німецькій клініці», - розповідає мама хлопця.

Подальші 5 років юнак проходив обов’язкові обстеження і у 2013 році лікарі констатували одужання. Та наприкінці 2019 року здоров'я юнака знову опинилось під загрозою.

Максиму потрібна ваша допомога

«За останній рік в нього почалися проблеми зі здоров’ям, все починалося із стоматиту, думали просто недолікований зуб, за рік видалили 2 зуби. Три місяці тому в роті з'явились страшні язви та гнійники. Зверталися спочатку до стоматологів, вони сказали, що це проблема з його низьким імунітетом. Зрештою опинились в київському обласному онкодиспансері, де лікарі запідозрили, що новий кістковий мозок почав боротьбу проти свого господаря», - розповідає мама юнака.

Родина поїхала до Мінська, там юнака підлікували, але констатували, що хіміотерапія не діє, а операцію провести не можливо і порадили їхати до Німеччини, де спробувати новітні методи лікування. "Фахівці Німеччини поставили Максимові діагноз - Прогресуюча лівостороння плоскоклітинна карцинома. Німецькі лікарі дають останній шанс моєму синові на життя, але вони попередили про негайне лікування. На нього необхідна дуже велика сума - 16 000 євро", - каже мама юнака і благає про допомогу. 

 Реквізити для допомоги:

ПриватБанк  5168 7573 4986 0959

Антоненко Єлизавета Іванівна

Джерело