У Вінниці триває реконструкція парку "Хімік", яку розпочали минулого року. Наразі виконані 95% робіт по освітленню. Загалом використають понад півсотні енергозберігаючих ламп. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради.

Всі електроопори німецького виробництва. Решту елементів освітлення вмонтують, як тільки завершаться роботи з благоустрою.

Наразі будівельники працюють на тій ділянці, де архітектори спроєктували дозвілля для молоді та дітей. Ключові локації: будинок-альтанка, сцена, острів піску та пагорб.

Сцена, острів піску, велопарковки і 20 камер: у Вінниці триває реконструкція парку

"Цей проєкт особливий, оскільки те, яким він має бути, вирішували мешканці на загальних зустрічах, а до реалізації проєкту залучались в тому числі й грантові кошти. Ремонт розподілений на кілька етапів. Для реалізації планів на цей рік були передбачені кошти в міському бюджеті, тож ми працюємо по графіку. Прагнемо, щоб вінничани якомога швидше змогли відпочивати в парку", – йдеться в дописі.

Проєктом також передбачена модульна вбиральня, озеленення, ремонт паркану, встановлення 88 лавочок, велопарковки та 20 камер відеоспостереження, які під’єднають до Ситуаційного центру. Ці роботи будуть виконуватися пізніше.

Читайте також

Дві тисячі гривень за три години: у Вінниці діти влаштували шаховий турнір на підтримку ЗСУ "Заради кожного життя!". Медик із Вінниччини розповів про роботу медичного батальйону "Госпітальєри"

Джерело