Футбольний клуб "Чернігів" у 7-му турі Першої ліги вдома програв кременчуцькому "Кременю" з рахунком — 0:2. Це вже третя поразка для чернігівського клубу в рамках розіграшу Першої ліги.

Перший гол чернігівські "тигри" пропустили доволі швидко, коли на 15-й хвилині свій гол забив гравець "Кременя" Савицький. Другий гол чернігівці забили самі собі, коли автоголом відзначився Мироненко в доданий до першого тайму час.

У другому таймі обидві команди голів не забивали, а гра так і закінчилася з рахунком — 0:2.

ФК

"Чернігів" за шість зіграних матчів цього сезону набрав п'ять очок та перебуває на 5-му місці в турнірній таблиці. Наступного тижня "тигри" на виїзді гратимуть проти останньої команди групи Б Першої ліги ФК "Скорук" з Томаківки. Матч відбудеться 15 жовтня.

Нагадаємо, що 1 жовтня відбувся матч 6-го туру Першої ліги сезону 2022/23. ФК "Чернігів" на виїзді зіграв проти "Полтави" внічию — 0:0.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.