В Івано-Франківську стартував благодійний проект, де збирають кошти на відновлення Національного літературно-меморіального музею Г. Сковороди, який був знищений ворожою ракетою.

Експозицію «Становлення ідентичності» відкрили в Івано-Франківському краєзнавчому музеї.  Це інтерактивна виставка до якої входить 26 друкованих на тканині стендів, де зображені видатні митці та філософи й інформація про них.

Приурочили цю подію до 300-річчя з Дня народження Григорія Сковороди.

За словами директорки Краєзнавчого музею Галини Беднарчик цей проєкт планувався, ще до війни. В нього була місія розповісти про Григорія Сковороду, як зароджувалася філософська думка в Україні та як вона розвивалася. Та все ж війна внесла свої корективи, і зараз проєкт має благодійну мету.

На виставці також був присутній керівник Івано-Франківської філії “Нового Акрополя” Олександр Дутка.

Маємо на меті зацікавити не тільки людей старшого віку, а й дітей, молодь, поціновувачів музичного мистецтва. Важливо розуміти, що в нас є великі постаті, які зробили великий внесок. Ми хочемо, щоб люди знали більше нас як українців, – каже Олександр Дутка.

За його словами виставка повинна надихнути всі покоління, адже Україна має велике духовне надбання.

Для тих, хто бажає долучитися коштами на відновлення музею філософа, встановлена скринька пожертв (3 поверх)

Франківці та гості міста можуть відвідати виставку до кінця жовтня.

Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині Франківці долучилися до відновлення музею Сковороди на Харківщині

Джерело