Під час війни ворог кілька разів завдавав нам важкі втрати внаслідок ударів по пуктам дислокації. 13 березня в учбовому центрі у Яворові, 18 березня на військовій базі в Миколаїві, 23 травня в учбовому центрі «Десна», внаслідок російських ударів загинуло дуже багато людей.

Мені не відомо, щоб хтось був визначений відповідальним за ці випадки важких жертв, яких можна було б уникнути. Мабуть тому все це забувається.

Є підстави припустити, що під час атаки дронів Шахед у Білій Церкві противник атакував місце розташування, ймовірно маючи розвідувальні дані про зосередження та запланований збір значної кількості особового складу. На превелике щастя, завдяки пильності наших військових, ніхто не загинув. Але якби противник завдав ударів балістичними або крилатими ракетами, втрати могли б бути.

Жертви, яких можна було б уникнути

Мені здається, що ця атака має стати попередженням, і треба унеможливливити зосередження великої кількості людей в будинках, які легко можна знищити одним ударом, і які розглядаються противником як ймовірна ціль, які легко проглядаються з вулиці.

Джерело