На Харківщині затримали чоловіка, який, за версією слідства, допомагав військовим РФ облаштовувати бліндажі та інші фортифікаційні споруди під час окупації на території Куп'янського району.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

"За даними слідства, у квітні завідувач одного із секторів ДП "Куп‘янське лісове господарство" перейшов на бік ворога. Представники країни-агресора спочатку призначили чоловіка на посаду головного інженера у незаконно створеному органі окупаційної влади — "ГП «Купянское лесное хозяйство", — йдеться у повідомленні.

У червні військові РФ запропонували підозрюваному так зване підвищення. Чоловіка призначили на посаду директора лісгоспу, пише Офіс Генпрокурора.

"Псевдопосадовець забезпечував підбір кадрів для роботи у незаконно створеному органі, організовував незаконну заготівлю та надання лісоматеріалів окупаційній владі для облаштування бліндажів та інших фортифікаційних споруд, що використовувалися військовими держави-агресора проти ЗСУ", — повідомляє Офіс Генпрокурора.

"Крім того, зрадник віддав кілька службових автомобілів лісництва на потреби військових РФ та надав відомості про всіх співробітників", — додають в ДБР.

Після звільнення Куп’янська від російських окупантів підозрюваний втік до одного із сіл Харківського району. Чоловіка затримали у Харкові 6 жовтня.

Йому повідомили про підозру у державній зраді. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Читайте також

Лісничий з Балаклії допомагав окупантам укріплювати позиції українською деревиною — ДБР

Джерело