У місті Тернопіль з другого до шостого жовтня тривав Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юніорів. У змаганнях миколаївські спортсмени зайняли призові місця.

Про це кореспондентам Суспільного розповів тренер обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту "Обласний яхт-клуб" Віталій Гінкул.

За словами Віталія Гінкула, протягом 2022 року підготовки практично не було. Літом зробили збори у місті Южне, де на ставку займались кілька днів. Від початку змагань в хлопців багато чого не виходило, каже тренер.

"Потрібно "прирулитися", на яхті потрібно увесь час займатися. Тому відразу були не дуже в добрій формі. Під час регати додавали майстерності, це видно за їх результатами. І якщо на перших стартах були останні та передостанні, то наприкінці фінішували серед лідерів. Після перших поразок хлопці не впали духом і довели таки, що Миколаїв — це "Місто на хвилі", — сказав Віталій Гінкул.

У класі у віковій категорії 2002-2003 ріку народження Даніїл Рябов зайняв перше місце, в абсолютному заліку в Данила — друге місце.

Артем Гудима отримав друге місце у віковій категорії 2002-2003 та третє — в абсолютному заліку.

Серед спортсменів Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності в підгрупі Сергій Поставчук у віковій категорії 2004-2005 років виборов друге місце, а у загальному заліку був третім. Максим Єпішев, також у віковій категорії 2004-2005, отримав третє місце, в загальному заліку — четверте.

Читайте також Миколаївська спортсменка Софія Чорноморова виборола золото на змаганнях у Литві. Дівчина з Миколаївщини обстригла волосся, щоб допомогти ЗСУ. 13 громад області змагалися в приготуванні страв в умовах воєнного стану.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело