19-річна Марія Зімарєва зі Знам'янки Кіровоградської області мріяла про святкову виписку з пологового і щасливе подружнє життя, натомість отримала сім місяців хвилювань за чоловіка, який нині в полоні російських військових.

Марія Зімарєва доглядає доньку, яку ніколи не бачив її тато. Він у російському полоні. Станіславу Зімарєву 22 роки, останні два служив у нацгвардії.

"7 лютого він поїхав в Маріуполь на ротацію. Спочатку все було добре, а потім він розповідав, що 20 лютого в морі були російські кораблі і вони сиділи в окопах, бункерах. Він не виходив на зв'язок, потім – 28 лютого – написав, що все добре", –розповіла жінка.

Він не знає, що народилась донька. Дружина нацгвардійця з Кіровоградщини пів року чекає чоловіка з полону

16 березня надіслав повідомлення. Писав, що сумує за рідними. Говорить, 7 квітня їй повідомили, що чоловік поранений. "Подзвонили з частини сказали, що він безвісти зниклий, а через 20 хвилин передзвонили сказали, що "легкий трьохсотий". Прилетів від будинку осколок в стегно і вилетіло з іншої сторони".

Востаннє говорила з чоловіком 20 квітня. Всередині травня він зміг передати записку. Просив берегти себе. Чи лікували поранення чоловіка, жінка не знає. Тоді він був на заводі "Азовсталь", який бомбили росіяни. Коли почалась евакуація і українські військові, за наказом головнокомандувача, почали виходити з території заводу, Марія тричі переглядала це відео. Серед евакуйованих не знайшла свого чоловіка.

"Я тільки знаю, що його бачили і передавали, що з ним усе добре. Це було через місяць після полону".

Жінка говорить, не опускати руки і бути сильною допомагає донька Валерія, яка ніколи не бачила тата, а він не знає, коли у неї день народження. Про те, що у подружжя буде дитина, вони дізнались у січні. "Коли він виїжджав перед ротацією, сказав, що мріє приїхати у травні, щоб у мене вже був животик і він це все бачив, а вийшло так, що весь цей час я одна і зараз теж. Називала я її одна, тому що ми не встигли разом вибрати ім’я".

Два тижні тому Марія почала малювати картину. Її зробили на замовлення: тут назва і номер частини, у якій служить її чоловік. Дівчина вірить, як тільки домалює, чоловік повернеться додому. Перше, що зроблять разом – похрестять доньку.

Читайте також Кропивницький: вийшли на акцію, щоб привернути увагу до зниклих безвісти рідних З російського полону повернувся військовий з Устинівки, що на Кіровоградщині З російського полону визволили військового "Азову" з Долинської Кіровоградської області Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело