Ані Лорак із вражаючою легкістю практично загробила свою кар'єру. В Україні їй уже давно не раді за замовчування війни, а на росії зараз стали не раді за її втечу із земель путіна.

Тепер Кароліна Куєк (справжнє ім'я артистки) перебивається одиночними концертами та корпоративами за межами України та росії.

Нещодавно Лорак засвітилася у Вірменії, де виступала на весіллі. Тоді шанувальники відзначили розповнілу фігуру артистки в безглуздому червоному вбранні.

Скандал із Ані Лорак не вщухає: з'ясувалися дикі подробиці концерту в Австралії

Скандал із Ані Лорак не вщухає: з'ясувалися дикі подробиці концерту в Австралії

Зараз співачку занесло ще далі - до Австралії, як повідомили росЗМІ. Лорак нібито дала там перше шоу зі своїм колективом уперше за тривалий час. 

Зустріч Лорак із шанувальниками відбулася у Мельбурні. Саме там ратистка виконала свої головні хіти та навіть виконала легендарну "Червону Руту" Софії Ротару.

Артистка також заспівала композиції "Shady Lady", "Я стану твоєю", "Повільно", "Сонце", "I will always love you" та інші.

Скандал із Ані Лорак не вщухає: з'ясувалися дикі подробиці концерту в Австралії

Проте з'ясувалося, що насправді жодного виступу в Мельбурні Лорак не мала. Точніше, він відбувся, але аж в 2018 році. Мережеві видання, які розтиражували новину про появу Ані в Австралії, взяли цю інформацію з одного фанатського каналу в Telegram, адміністратори якого вирішили просто поностальгувати про минулі виступи Кароліни. Ці ж люди і вказали на помилку, якої припустилися журналісти.

Раніше ми повідомляли, що Ані Лорак після зникнення розлютила українців і "штовхнула" психотропні речовини.

Джерело