Окупанти, які потрапили на південь України деморалізовані і налякані, тож здаються у полон з технікою, йдеться в ТСН.  

Від піхоти на землі, авіації у небі, гармашів у полях фронт тріщить. Рашисти відступають, а на деяких ділянках здаються у полон, зокрема - нещодавно мобілізовані. "Є перші випадки здачі в полон, почали техніку у них забирати. Якщо чесно, вони дуже деморалізовані - на Снірурівському напрямку офіцери втекли, лишили солдат самих. Не знають, що робити, бо з того боку загряд отряди з чеченців, а перед ними – ми", - каже  генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Опинилися в полоні 12 солдат ворога, які видають себе за горлівських і єнакіївських мобілізованих, але серед них є росіяни. Кажуть, їх використали свої як гарматне м'ясо. "11 вересня погрузили на КАМАЗ, сказали, що переїздимо, а вивезли в поле", - розповідає полонений.

На півдні України росіяни здаються у полон з технікою

Щоденні бої не припиняються ані вдень, а ні вночі. Окупанти розуміють, що їхні плани закріпитися на Херсонщині і частині Миколаївщині провалилися, тому нищать усе на своєму шляху села, зрошувальні системи і ферми.

Нагадаємо, що з перехоплень ГУР чути, як окупант розповідає дружини телефоном, що новоприбулі мобілізовані просто "зникають". "У нас 60 людей зникло безвісти... 65. З мобілізованих. Тільки приїхали і наступного дня зникли", – сказав у розмові військовий РФ.

Окрім того поскаржився, що українські війська дуже тиснуть на них. 

Читайте також:

Путін більше не радиться з міністрами щодо своїх рішень: "Кожні 48 годин відбувається якась х*рня"

На Донеччині росіяни обстріляли з "Ураганів", "Градів" і артилерії 18 населених пунктів (фото)

На Харківщині затримали прихильника військ Путіна: став "старостою" окупованого села

Джерело