Після звільнення силами оборони міста Лиман, що на Донеччині, працівники ДБР розпочали заходи із документування злочинів, вчинених російськими загарбниками та їх пособниками. Зокрема, у населеному пункті Яцьківка виявлено штаб окупантів. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Штаб росіяни облаштували в одному з приватних будинків. У будівлі знайдено списки полонених та незаконно заарештованих людей. З-поміж іншого вилучено документи з даними осіб та анкети кандидатів на посади, які вирішили працювати на загарбників у захоплених підприємствах та організаціях», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вилучено мобільні телефони, карти пам’яті та іншу техніку. Зібрано свідчення місцевих мешканців про вчинення правопорушень. Виявлені докази ретельно вивчатимуться ДБР з метою притягнення до відповідальності кожного, хто вчинив дії проти національної безпеки.

ДБР виявило під Лиманом штаб окупантів із важливою документацією (фото)

«Стабілізаційні заходи у деокупованому Лимані тривають. Проводяться першочергові слідчі дії, зокрема й у межах вже відкритих кримінальних проваджень відносно місцевих зрадників та колаборантів. Слідчі продовжують збирати доказову базу причетності фігурантів до співпраці з окупантами та проведенні підривної діяльності проти державної цілісності та суверенітету України», – додали в ДБР.

Блок галереї

Джерело