Російські ЗМІ повідомили, що онука Алли Пугачової, яка виїхала з Росії, Микиту Преснякова мобілізували прямо з Московського Губернського театру. Про це повідомляє джерело. У самому театрі від коментарів поки що відмовилися. Микита давно грає у театрі Безрукова.

Раніше «Главком» писав, що як тільки стало відомо, що російська співачка Алла Пугачоваразом з меншими дітьми виїхала з Росії до Ізраїлю, росіяни взялися за її онуків.

«Обидва онуки Алли Пугачової підпадають під часткову мобілізацію. Нині такий час, коли має закінчитися еліта. У сучасному російському суспільстві не місце тим, хто критикує свою країну, коли вона атакована колективним Заходом, тим, хто відправляє дітей навчатися за кордон, замість того, щоб піднімати престиж російських вузів. Такі сім'ї вже незрозуміло, до якої країни стосуються: живуть у Лондонах та Нью-Йорках, відвідуючи часом бабусю Аллу Пугачову в Росії. Та й та також то в Ізраїлі, то в Прибалтиці, то взагалі – в Майамі», – заявив російський депутат Роман Худяков.

Онука Алли Пугачової мобілізували прямо з театру

Ура-патріот нагадав, що 24-річний онук Пугачової Дені може бути покликаний на службу, оскільки має відповідну військово-облікову спеціальність – він закінчив кадетський корпус, а також, за словами Худякова, добре стріляє з карабіна і навчений рукопашному бою.

Джерело