У кропивницькій кав'ярні щодня безкоштовно годують дві сотні переселенців. Готують обіди за рахунок благодійних грошей. Щодня в меню обов’язково має бути м'ясо, розповіла Суспільному власниця закладу Катерина Стерпул.

Безкоштовно годують переселенців з перших днів вторгнення Росії. Була тритижнева перерва через брак грошей, розповіла Катерина Стерпул: "Спочатку ми годували за власні гроші, потім люди приносили продукти, допомагали. Так традиція вкоренилася".

Готують обід шефкухар Богдан Афанасьєв та двоє його помічниць: "Приготували дві сотні 250-грамових порцій".

У кропивницькій кав'ярні щодня безкоштовно годують 200 переселенців

За словами Катерини Стерпул, навесні і влітку було інше меню: перше, друге салат і компот: "Зараз, щоб годувати більшу кількість людей, ми прибрали першу страву і залишили гарнір, салат, м'ясо та компот".

Відновили обіди за гроші благодійників, щодня видають 200 талонів: "З кожним днем охочих стає більше, бо люди приїжджають. Будемо писати грантові заявки, будемо шукати спонсорів, партнерів".

Переселенка з Краматорська Інна Копа сказала, що готують смачно: "Вдячна, що допомагають в такі скрутні часи. Маємо можливість взяти обід дитині додому".

Безкоштовні обіди дозволяють заощаджувати гроші, розповіла харків’янка Тетяна Хасловська. Вони з чоловіком через війну залишились без роботи: "Дуже важливо: гарячий обід, увечері вдома щось перекусили, і ситі цілий день. Відчуваємо, що ми не вдома, а тут якось по-домашньому".

Нині на благодійні гроші мають можливість готувати обіди ще два тижні.

Читайте також "Вони приїхали без нічого". У Кропивницькому збирають теплі речі для переселенців. "Такої немає в жодному магазині". У Кропивницькому шиють білизну для військових. Громади Кіровоградщини зібрали будівельні матеріали для відновлення будинків на Харківщині. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело