Українські військові продовжують героїчно звільняти рідні землі від російських загарбників.

Зі сльозами, навколішки і з гімном України: як місцеві зустрічають захисників в деокупованих селах і містах

На деокупованих від російських військ територіях місцеві жителі зустрічають українських захисників зі сльозами на очах та багато хто навколішки.

Люди на знак вдячності кидаються обіймати бійців, висловлюють слова подяки та пригощають усім найсмачнішим, що у них є.

На зустріч львівським десантникам 80-ї бригади зійшлося ледь не ціле село Богуславка, що на Харківщині. Люди із прапорами, сльозами і квітами вітали своїх визволителів. Далі всі гуртом виконали Гімн України і зробили колективне фото на згадку.

На наступному відео зі звільнених територій України – люди, які перебували в окупації пів року. Місцеві жили без світла та зв’язку і не знали, що відбувається в Україні. Росіяни змушували їх працювати за їжу і погрожували розправою.

ЗСУ вибили ворога з Лимана Донецької і 2 жовтня повідомили про те, що місто повністю зачищене від загарбників. Місцеві жителі не стримали сліз від зустрічі з українськими захисниками.

У звільненому селі Новопетрівка Херсонської області місцеві зустрічали захисників яблуками, а одна із жінок запитала у бійців ЗСУ, де вони так довго були, і щиро та зі сльозами обійняла визволителів.

Українські сили оборони звільнили селище Борова Ізюмського району Харківської області і більшу частину Борівської громади. Там бійців зустрічали навіть вишитими рушниками.

Коли діти помічають українських військових, вони також стрімголов мчать до автівок з бійцями. У селищі Ківшарівка на Харківщині захисники частували малечу солодощами.

У вересні ЗСУ звільнили Балаклію, що на Харківщині. Там місцеві обіймали визволителів, і здається, що до кінця не вірили, що вони стоять поруч. Коли військові заходили до міста, то обабіч доріг люди вигукували “Слава Україні!”, а дехто вставав на коліна. “Ми пів року молилися, щоб ви до нас повернулися”, – сказали місцеві жительки і одразу ж вирішили нагодувати воїнів оладками.

Джерело