У муніципальній книгарні "Сяйво книги" спільно з "" збирають мобільні бібліотеки для українських військових, які перебувають на передовій. Про це повідомляють 6 жовтня на Facebook сторінці книгарні.

"Що відрізняє українського військового від окупанта? Правильно, наявність інтелекту. І тому дуже важливо підтримувати наших бійців не лише матеріально-технічним забезпеченням, а й допомагати із поживою для розуму", – йдеться у дописі.

Обрати книги можна буде з приблизного списку, який надасть книгарня. За бажанням їх можна буде підписати або залишити свої контакти для подальшого листування, поділитися враженнями від книги.

У У харківському літмузеї оголосили збір книжок для дітей з деокупованих територій

Книги передадуть об’єднанню "Культурний десант" і спрямують на фронт. Першу партію обіцяють відвезти на схід уже 14 жовтня. За задумом, військові зможуть повернути прочитану книгу після війни: "Ми хочемо, щоб у межах цієї акції будь-яка книга, яку ми передамо на хід нашим бійцям, стала символом того, що суспільство чекає на повернення кожного нашого героя".

2 вересня Київська міська рада повідомила, що у муніципальній книгарні "Сяйво книги" зібрали майже 25 тонн російських книг, які згодом відправили на перероблення. На зібрані кошти планують придбати автомобіль для одного із батальйонів на передовій.

У Львові стартував 29 міжнародний BookForum

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Джерело