Через контрнаступ українських військових, окупаційна влада на Луганщини евакуюються. Вони знищують документи та мінують об'єкти інфраструктури.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Напевно, розуміючи про незручний для тривалої оборони ландшафт місцевості, росіяни вирішили вивезти зі Сватового основні медичні та соціальні заклади – перш за все, обладнання. Окупаційні органи влади в місті працюють в "урізаному" форматі. Пропонують самостійно евакуюватися. Вже заміновані основні інфраструктурні об’єкти, будівлі та території", — повідомив він.

На Луганщині окупаційні органи працюють в

В окупованій з 2014 року Кадіївці окупаційна влада отримала наказ знищити архіви та документи, які стосуються їх діяльності.

Також в окупованих населених пунктах окупанти продовжують примусову мобілізацію. Вони організовують облави та силоміць доправляють чоловіків до "військкоматів".

️Що відомо Російські окупанти продовжують "випалювати" українську землю навіть відступаючи. Через підрив дамби частково підтоплений Райгородок, у Сватовому заміновані майже усі інфраструктурі об'єкти та будівлі, а у Кадіївці знищують документи, які підтверджують окупаційну діяльність росіян. У Луганській області в Кремінному районі ЗСУ звільнили село Греківка На Луганщині лікарні переповнені пораненими російськими солдатами. Через це окупанти почали облаштовувати шпиталі у школах. Від початку деокупації Луганської області українські військові звільнили шість населених пунктів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело