Сьогоднішній удар по Хмельниччині противник завдав ракетами Х-22. Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Українська правда.

«Сьогодні зранку 4 літаки Ту-22 М3 стратегічної авіації країни агресора з повітряного простору Білорусі завдали авіаційний удар по території України. Попереднє застосування авіації з цього напрямку було 28 серпня» – повідомив Ігнат.

Начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій поділився у Telegram відео та фото з місць сьогоднішніх прильотів.

Росія гатила по Хмельниччині з території Білорусі. Жахливі наслідки ударів (фото) Росія гатила по Хмельниччині з території Білорусі. Жахливі наслідки ударів (фото)Росія гатила по Хмельниччині з території Білорусі. Жахливі наслідки ударів (фото)

Раніше президент країни-терористки Володимир Путін заявив, що в загрозі територіальної цілісності країни Росія використає ядерну зброю. 

30 вересня  Путін вчергове натякнув на можливість застосування ядерної зброї. Він нагадав, що США застосовували ядерну зброю проти Японії під час Другої світової війни, зазначивши, що цим вони «створили прецедент». Про це Путін сказав у своїй промові в Кремлі.

Джерело