Секретар РНБО України Олексій Данілов порадив спікеру Ради Федерації РФ Валентині Матвієнко думати не про мирні переговори, а про покаяння перед Батьківщиною та лінію захисту в Гаазі.

«Порада Матвієнко: думайте не про мирні угоди, а про покаяння перед відданою Батьківщиною, вбитими вами українцями та про лінію захисту в Гаазі», – написав він у Facebook в четвер увечері.

«Ви голосуєте руками по лікті в українській крові. Не відволікайтеся на речі, які вас не стосуються. Переговори будуть, але лише з новою російською владою. Але тоді ви будете дуже далеко…», – написав також Данілов.

«Думайте про Гаагу». Данілов жорстко відповів росіянці Матвієнко

Раніше Матвієнко закликала до негайних переговорів між парламентами України та Росії, але на російських умовах.

Як відомо, Матвієнко народилася в Україні, в місті Шепетівка на Хмельниччині і навчалася в Черкасах. 

Парламентський саміт країн G20 проходить 6-7 жовтня в Джакарті, Республіка Індонезія. 

Кілька днів тому президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 30 вересня про дії України у відповідь на спробу Росії анексувати території України, яким констатується неможливість проведення переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним. 

До слова, у Кремлі заявляють, що збираються чекати або зміни позиції президента України Володимира Зеленського щодо переговорів з Росією, або зміни влади в Україні. 

Раніше російський диктатор Володимир Путін заявив, що готовий вести переговори з українською стороною. Він закликав Україну припинити вогонь.

Джерело