У Луцьку почали ремонтувати дороги, де день тому патрульні перевіряли ямковість та нахили дорожнього покриття. 6 жовтня роботи стартували на вулиці Богдана Хмельницького і ще майже на десяти вулицях, – розповів Суспільному директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.

З його слів, в планах на поточний ремонт цього року й вулиця Загородня, де виявили деформацію дорожнього покриття.

"Плануємо її під поточний ремонт, хоча б вибоїни заасфальтувати, на цьому або ж наступному тижні. Якраз ловимо такі погодні дні", – говорить посадовець.

У Луцьку почали ремонтували дороги, на яких патрульні виявили недоліки

Микола Осіюк зазначив: торік на нього, як на директора департаменту ЖКГ, складали адмінматеріали за неналежне утримання стану доріг, однак точної кількості штрафів не назвав.

"Штрафи від 450 до 850 гривень. Ми максимально закриваємо ці приписи і вимоги, але є непорозуміння в законодавстві. ДБН вимагає за два-три дні ліквідувати ці вибоїни, а мені для того, щоб її зробити, треба провести відповідну процедуру", – розповів посадовець.

Як додав директор департаменту ЖКГ міськради Микола Осіюк, цього року передбачено витратити орієнтовно 40 мільйонів гривень на ремонт доріг у Луцькій громаді.

Що відомо На Волині з 5 жовтня патрульні розпочали осіннє обстеження дорожнього покриття. Перевіряють стан доріг, узбіч і тротуарів, наявність технічних засобів організації дорожнього руху. Поліцейські обстежували автошляхи в Луцьку.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

Джерело