Сьгодні, 6 жовтня, на Буковині попращалися із 22-річною патрульною Таїсією Татарин, яка загинула під час виконання службових обов’язків.

Поліцейська отримала смертельне вогнепальне поранення під час виклику про розбещення неповнолітніх.

В останню дорогу поліцейську провели у рідному селі Розтоки. Віддати шану дівчині прийшло чимало людей.

22-річну Таїсію Татарин провели в останню путь, фото:

Як передає Суспільне, знайомі та друзі 22-річної патрульної спочатку не могли повірити, що дівчина загинула. Розповідають, що Таїсія була дружньою та гуртувала навколо себе людей. Її запам'ятали веселою, впевненою та сильною.

"Думаю, всі її любили й вона нас також. Завжди нас підтримувала. Коли я дізналась про загибель, спочатку не могла в це повірити", — розповідає однокласниця Тетяна Олексюк.

22-річну Таїсію Татарин провели в останню путь, фото:

Після школи Таїсія закінчила коледж та навчалася в академії патрульної поліції у Рівному. У березні 2021 року прийняла присягу, каже командир роти, в якій служила патрульна, Андрій Паранюк. Він розповідає, що на роботі Таїсія була веселою, доброю й підтримувала колег.

22-річну Таїсію Татарин провели в останню путь, фото:

Патрульна загинула, відпрацьовуючи останню зміну перед відпусткою. Після цього мала їхати за кордон до чоловіка, якого не бачила дев'ять місяців. Виклик про розбещення неповнолітніх надійшов приблизно о 17:00, здати зміну Таїсія мала б о 20. Її родич та колега Артур Матіос говорить, що дівчина дуже любила роботу. Вони працювали в одному підрозділі.

22-річну Таїсію Татарин провели в останню путь, фото:

"Це велика біда для всіх. У першу чергу для батьків, чоловіка та сестри, для всієї поліцейської родини. Вона мала жити й жити, мала плани на майбутнє. Таїсія виконувала свої посадові обов’язки. І, на жаль, робота її забрала", — говорить Матіос.

Нагадаємо, ввечері 3 жовтня під час виконання службових обов'язків загинула 22-річна патрульна Таїсія Татарин. Екіпаж патрульних виїхав на виклик про розбещення неповнолітніх біля ліцею №20 у Чернівцях.

Чоловік, якого мали затримати, мав при собі зброю і відкрив вогонь. Напарника патрульної поранили.

У поліції розшукували стрілка й посилено патрулювали школи. 5 жовтня поблизу дитячої поліклініки на проспекті Незалежності в Чернівцях чоловіка затримали. У цей момент він відкрив вогонь, тому поліцейські застосували зброю у відповідь. Чоловіка поранили, він помер у машині швидкої.

22-річну Таїсію Татарин провели в останню путь, фото:

Також повідомлялося, що окупанти вдарили по цивільній колоні під Запоріжжям. Внаслідок обстрілу загинула 31 особа, постраждали понад сто.

Джерело