Калуська громада сьогодні, 6 жовтня, попрощалася з командиром протитанкового відділення роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону Юрієм Ковальчуком.

Загинув Герой у бою поблизу Ізюмського Харківської області, пише “Галицький кореспондент“.

На сторінці Калуської міської ради пишуть, що він 24 лютого, у перший день війни, взяв зброю до рук та став на захист кожного з нас і України. Навіть робочу радіостанцію не став віддавати, сказав, що ворога вижене з рідної землі, і швидко знову повернеться до роботи.

Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником

“Та війна відібрала, зруйнувала всі надії й мрії…Командир Юрій Ковальчук мужньо боронив рідну землю до останнього свого подиху. Своє життя поклав на вівтар Свободи! Бо є вірним сином своєї матері-України! Немає слів, якими можна розрадити сім’ю, родину, друзів Герой саможертовно воював за майбутнє своєї України! І житиме вічно у наших серцях, у тихій молитві, у справах, які наближають Перемогу! Низький уклін та глибока вдячність Герою Юрію Ковальчуку!”, – йдеться в повіомленні.

Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником Саможертовно воював за майбутнє України: на Калущині попрощались з загиблим захисником

Джерело