До Івано-Франківська з Луганської області переїхав лікувальний заклад “Гіппократ”.

Головний офтальмолог Луганщини Вадим Водяник вирішив перевезти й продовжити свій бізнес саме у Франківську, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на очільника міста Руслана Марцінківа.

“Ми приїхали на екскурсію, тут ми і залишились. Запропонували мені роботу в Коломийській лікарні, в Центральній міській лікарні міста Івано-Франківська. Почали працювати тут. Дуже гарно зустріли, дуже гарні люди. Оскільки мав свою клініку “Гіппократ” у Сіверодонецьку, вирішив відкрити такий медцентр і тут, не змінювавши назву”, – розповідає Вадим Водяник.

У Франківську запрацював ще один релокований медичний центр

З клініки у Сіверодонецьку майже все дороге обладнання вивезли окупанти. До Івано-Франківська лікарю вдалося перевезти мізер. Тому “Гіппократ” тут відновлювали майже з нуля. Вадим Водяник каже, що головне – це персонал. Лікар запросив сюди працювати своїх колег із Луганщини.

“Востаннє я була вдома 24 лютого. Далі поїхали у Дніпро, там працювали, допомагали пораненим у шпиталях. Десь у травні зателефонував Вадим Валерійович і запропонував приїхати до Івано-Франківська. Я працювала і в “Гіппократі” в Сіверодонецьку, і у відділенні Луганської обласної лікарні. Звичайно, що погодилась працювати під керівництвом Вадима Водяника і у Івано-Франківську”, – каже лікар-офтальмолог Ірина Мерщанська.

У Франківську запрацював ще один релокований медичний центр У Франківську запрацював ще один релокований медичний центр У Франківську запрацював ще один релокований медичний центр У Франківську запрацював ще один релокований медичний центр

Джерело