У Євросоюзі відреагували на ядерні погрози та анексію володимиром путіним захоплених територій України, затвердивши проти країни-агресора новий пакет санкцій.

ЄС затвердив новий пакет санкцій проти росії: що він включає


Про це повідомляє Єврокомісія.

Згідно з документом, вводяться додаткові обмеження на імпорт ЄС на суму близько 7 мільярдів євро, які скоротять доходи росії. Йдеться про заборону на ввезення готової продукції, машин, текстилю, кераміки, ювелірних виробів.

А також обмеження на експорт, які залишать військово-промисловий комплекс країни-агресора без ключових компонентів та технологій, а економіка втратить європейські послуги та досвід.

Санкції стосуються заборони на експорт вугілля, електронних компонентів та технічних виробів, які потрібні авіаційній галузі. Ще додано заборону на експорт стрілецької зброї та інших товарів.

Новий пакет санкцій створив юридичну базу для обмеження цін на нафту, що допоможе скоротити доходи росії, зберігаючи при цьому стабільність світових енергетичних ринків шляхом продовження постачання.

Крім цього, ЄС посилив заборони на криптоактиви шляхом заборони всіх гаманців, облікових записів чи послуг зберігання, незалежно від суми гаманця (раніше дозволялося до 10 тисяч євро).

Джерело