Порошенко переконаний, що нам потрібен ефективний глобальний механізм безпеки

Петро Порошенко закликає виключити росію з ООН як державу-агресора. Під час дискусії на Конференції Консервативної партії Великої Британії у Бірмінгемі Порошенко наголосив: росія зруйнувала повоєнний механізм світової безпеки, Рада Безпеки ООН зараз нездатна стримувати війну проти України.    

"росія зруйнувала механізм, заснований на Раді Безпеки ООН. І війна в Україні – лише доказ того, що цього вже немає. Нам не потрібна така Рада Безпеки ООН, забудьте про це. Ми повинні об’єднатися, щоб змінити ООН. Можливо, вивчити досвід Ліги Націй 1939 року, коли Радянський Союз був виключений після агресії проти Фінляндії.  Але нам потрібен ефективний глобальний механізм безпеки", – наголошує Порошенко.

Рада Безпеки з правом вето путіна нікому не потрібна: Порошенко закликає світ виключити росію з ООН

"Щодо воєнних злочинів в Україні, Міжнародний суд також є структурою Об’єднаних націй, і я знаю, що це означає. Тому що ми створювали суд проти росіян, які вчинили теракт проти MH17.  Отже, нам потрібно реформувати ООН, нам потрібно створити нові правила для Ради Безпеки, і нам потрібно вивести росію з ООН", – вважає п’ятий Президент.

"Наша перемога безальтернативна, ми повинні перемогти – ми і весь світ повинні виграти у одного божевільного маніяка Путіна. Він неадекватний. Ось чому нам потрібна підтримка всього світу, нам потрібна єдність і солідарність. Солідарність з Україною та єдність між нами всіма для депутінізації світу в найкоротші терміни", – резюмує Порошенко.

Джерело