На думку гостя програми, путіну нічого практично не варто відкрити ще один фронт з території білорусі, адже своїх солдатів вони не цінують, замість тисяч загиблих наберуть нових. Тому, розмірковує він, росія могла б таким чином розтягнути ЗСУ. До того ж, додає експерт, білорусь готується зараз до прийому великих обсягів цієї живої сили, там перевіряються залізничні вузли. Але, з іншого боку, зазначає він, і українська армія вже не та, що була 24 лютого, сьогодні вона може не просто протистояти та захищатися, а й успішно контратакувати

«Я думаю, що лукашенко, звісно, ​​не готовий свою армію приєднати, зрозуміло. Тому що той момент, коли лукашенко міг це зробити безкарно, вже минув, це саме початок. Зараз я ось уявляю, що у відповідь на агресію лукашенка в білорусь заходить полк Калиновського», - пояснює Борис Тизенгаузен.

Другий фронт: Борис Тизенгаузен розповів, чого чекати від білорусі та лукашенка

Загалом, стверджує він, лукашенко розуміє, що за будь-якого результату для нього все одно ситуація патова. Зокрема, каже політтехнолог, росія у війні програє, а лукашенко довго при владі не протримається, бо у білорусів одразу розпочнуться протестні рухи.

«росія побита, знекровлена ​​і зі зруйнованою економікою відповзає з якимось призом у вигляді шматків областей, які ми все одно заберемо, – також для нього проблема. Тобто росіянам до нього не буде справи. Хто йому там гроші даватиме? Самим не вистачає. Тому ситуація для нього є критичною, можна навіть сказати. І він це розуміє, тому катається зараз колгоспами і із сумною посмішкою розповідає, як картопля чи щось ще народилися цього року», - констатує Борис Тизенгаузен.

Джерело