Калуська громада попрощалася з командиром протитанкового відділення роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону Юрієм Ковальчуком.

Загинув Герой у бою поблизу Ізюмського Харківської області.
У свої 35 був надійною опорою, силою та міццю для власної великої сім’ї.
Та опікувався не тільки родиною, а й переймався долею своєї рідної країни! Тому 24 лютого, у перший день війни, взяв зброю до рук та став на захист кожного з нас та України! Навіть робочу радіостанцію не став віддавати, сказав, що ворога вижене з рідної землі, і швидко знову повернеться до роботи…
Та війна відібрала, зруйнувала всі надії і мрії…Командир Юрій Ковальчук мужньо боронив рідну землю до останнього свого подиху. Своє життя поклав на вівтар Свободи! Бо є вірним сином своєї матері-України!
Немає слів, якими можна розрадити сім’ю, родину, друзів…Герой Юрій Ковальчук саможертовно боровся за майбутнє своєї України! І житиме вічно у наших серцях, у тихій молитві, у справах, які наближають Перемогу! – повідомляє голова громади Андрій Найда.
В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення В Калуші попрощалася з командиром протитанкового відділення

Джерело