Днями франківка Вікторія Шахоріна вирушила на велосипеді через Велику Британію, плануючи проїхати близько 800 миль (орієнтовно 1200 км), аби висловити вдячність місцевим за підтримку України під час війни.

“Я українка, але вже два місяці живу в Балліміні, Північна Ірландія. Вирушаю у велосипедну подорож на знак вдячності всім людям Сполученого Королівства та Світлої Пам’яті її Величності Королеви Єлизавети ІІ від замку Балморал до Букінгемського палацу та Віндзора (близько 800 миль), щоб сказати слова щирої подяки всім, кого зустріну на шляху, за неймовірну підтримку України та українців”,  – каже Вікторія Шахоріна, передає “Галка”.

Франківка впевнена – для неї і для кожного українця дуже важливо, щоб кожен житель Сполученого Королівства почув слова подяки.

“Велика Британія – це країна з неймовірно добрими людьми з відкритими серцями та домівками для українців. Це дуже зворушливо. Бережи вас Боже!”, – каже Вікторія.

Також місія поїздки Вікторії Шахоріної – презентація проєкту «Bless You Ukraine». Про нього франківка розповідатиме на своїй сторінці у фейсбуці.

Джерело