Російський диктатор Володимир Путін вирішив економічне майбутнє самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка та народу країни. Віднині курс Білорусі має повністю змінитися: країна обмежуватиме європейські товари. Так, віцепрем'єр Росії Олексій Оверчук в Москві повідомив, що ухвалено рішення про виділення Білорусії кредиту на $1,5 млрд для імпортозаміщення. Про це пишуть росЗМІ.

«Так, рішення все ухвалено. Чи підписали, чи ось-ось підпишемо», – казав Оверчук.

Зазначається, що всі параметри угоди вже узгоджені. $1,5 млрд підуть на проєкти, які будуть пов'язані з імпортозаміщенням та розвитком відповідних виробництв.

Путін остаточно ізолює Лукашенка від Європи: ухвалено рішення

Раніше Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі й РФ уже розроблені програми з імпортозаміщення. Самопроголошений президент Білорусі стверджував, що Захід своїми санкціями підштовхнув Білорусь та Росію до «інтенсивного розвитку та взаємодії». 

Варто зазначити, що через імпортозаміщення в Білорусі Лукашенко вже неодноразово потрапляв у казуси. Так, Лукашенко під час відвідин Мінського мотоциклетного заводу у властивій для себе манері насварив директора підприємства. Причиною для невдоволення білоруського диктатора стала нова модель мотоцикла «Мінськ», в якому практично все привезено з Китаю.

Згодом Лукашенко публічно зізнався, що є пособником Путіна.

Джерело