На окупованій Луганщині окупанти посилили фільтраційні заходи та запровадили комендантську годину. Таким чином вони намагаються виявити українських диверсантів.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Через небезпеку наступу ЗСУ у Рубіжному окупанти для виявлення українських диверсантів ввели комендантську годину та посилили фільтраційні заходи", — повідомив він.

Шукають українські ДРГ: на Луганщині окупанти посилили фільтрацію та запровадили комендантську годину

У Старобільську окупанти також проводять фільтрацію серед людей, які намагаються виїхати з області. Також у місті відсутній мобільний зв'язок.

За його інформацією, колаборанти також намагаються виїхати з Луганщини в бік РФ.

"Так, у напрямку зі Сватового та Кремінної до Новопскова зафіксовано переміщення трьох автобусів прихильників окупантів", — додав Гайдай.

Що відомо На Луганщині лікарні переповнені пораненими російськими солдатами. Через це окупанти почали облаштовувати шпиталі у школах. Від початку деокупації Луганської області українські військові звільнили шість населених пунктів. У деокуповану Білогорівку жителям привезли гуманітарну допомогу. Жителів Луганщини проситимуть евакуюватися через контрнаступ Збройних сил України. 1 жовтня під час голова Луганскої ОВА Сергій Гайдай повідомив, що після звільнення Лимана на Донеччині на черзі може бути Кремінна, а потім може бути "трикутник" — Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело