Молода, але дуже успішна українська артистка Христина Соловій уславилася завдяки хітам "Тримай" та "Хто, як не ти?". Також дівчина співпрацювала з відомими зірками, а зараз ще має непогану популярність у соцмережі Instagram, де за нею стежить близько 90 тисяч людей.

Багато українських зірок з початком війни перетворилися на фей-волонтерів і щодня дбають про нужденних, і Христина Соловій не виняток. Артистка долучилася до благодійного проекту "Обід без бід" від фонду "Життєлюб", який забезпечує пенсіонерів смачною та гарячою їжею у місті.

Христина Соловій оточила турботою і нагодувала пенсіонерів, взявши приклад із Астаф'євої та Зіброва:

Христина Соловій оточила турботою і нагодувала пенсіонерів, взявши приклад із Астаф'євої та Зіброва:

"Так тепло, як цього холодного осіннього дня мені давно не було)", - зізналася Соловій.

Не тільки вона годувала українських людей похилого віку, а ще Даша Астаф'єва та Павло Зібров. Артисти теж стояли на роздачі гарячих обідів і залучали інших до добрих справ.

"Але найважливіше - наша увага! Купіть букетик у бабці біля метро або запитайте у сусідського діда, яка допомога йому потрібна. Це найкращий подарунок, який можна зробити життєлюбам, особливо під час війни, – приділити їм час та подарувати своє тепло", - зазначила Христина.

Раніше ми писали про те, що Христина Соловій замотивувала бійців спалювати мости, а разом з ними і окупантів: "Сильно, сльози на очах"

Джерело