На території Лохвицької громади відновили масковий режим. Про це 5 жовтня повідомили на Facebook-сторінці Лохвицької міської ради.

Від 5 жовтня жителям громади треба дотримуватися маскового режиму, а також дистанції, зокрема, в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у закладах освіти, культури та громадському транспорті.

Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Лохвицької міської ради.

У Лохвицькій ТГ на Полтавщині відновили масковий режим Що відомо: Востаннє карантинне зонування в Україні Міністерство охорони здоров’я визначило напередодні повномасштабного вторгнення Росії до України – 23 лютого 2022-го року. Уперше карантин через коронавірус в Україні запровадили 12 березня 2020-го. Перший випадок захворювання на коронавірус на Полтавщині виявили у березні 2020-го року. В область вакцину від коронавірусу уперше доставили 24 лютого 2021-го року. 2 680 випадків захворювання на коронавірус виявили у Полтавській області від 26 вересня до 2 жовтня. За сім днів попереднього періоду таких було 2 260,

Джерело