За проєкт рішення про розпуск виконавчого комітету Полтавської міської ради проголосували під час засідання сесії. Рішення підтримали 23 депутатів із 29 присутніх.

За розпуск виконавчого комітету проголосували, зокрема, обранці від фракцій "Слуга Народу", "Європейська Солідарність", "Рідне місто" та позафракційні депутати, які раніше були у фракції партії "Опозиційна платформа – за життя".

До виконкому, який мають розпустити, входять 29 членів. Це голова громади, його заступники, секретар міськради, голови районних у місті Полтава рад, а також старости старостинських округів громади. Про це йдеться на сайті міської ради.

У Полтавській міськраді розпустили виконком Що відомо: Рішення скликати сесію ініціювали депутати міської ради. Про це Суспільному розповідав голова фракції "Слуга Народу" у Полтавській міській раді Юрій Бражник. Готовий порядок денний засідання сесії передали 26 вересня. 24 грудня минулого року Полтавський міський голова наклав вето на рішення сесії щодо виключення старост зі складу виконкому Читайте також: У Полтавській громаді запрацювали новопризначені старости

Джерело