5 жовтня до 18:00 над акваторією Кременчуцького водосховища Полтавської області, частина якого знаходиться на Кіровоградщині, відбуватимуться тактичні навчання. А на Малокохнівському гранітному кар'єрі у Кременчуці здійснять плановий масовий вибух. Це інформація з офіційної сторінки Кременчуцької районної військової адміністрації. Жителів сусідніх громад просять зберігати спокій.

Звуки пострілів і вибуху можуть чути, зокрема, жителі Світловодської громади Олександрійського району Кіровоградської області.

Що відомо

Жителів громад на сході Кіровоградщини попереджають про тактичні навчання і вибух на кар’єрі

Голова Світловодської громади Олександрійського району повідомляв про навчальні стрільби над акваторією Кременчуцького водосховища з 1 по 5 жовтня: "Звертаємо вашу увагу на заборону розміщення, використання та перебування людей, човнів, суден на водному плесі акваторії кременчуцького водосховища, прилеглих річок, водойм, та їх прибережних зонах".

Читайте також З 1 жовтня потрібно вмикати світло фар. Кропивницькі поліцейські нагадали про відповідальність за порушення. У Кропивницькому з'явилась перша зупинка-укриття. Укрзалізниця відновила рух електропоїзду Миколаїв-Вантажний–Долинська. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело