Командувач Об'єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що у Росії суттєво зменшилась кількість ракет «Калібр» та «Точка», а тому вони обстрілюють Україну з С-300. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

«Що стосується їхніх ракет, то ми бачимо, що зараз істотно зменшились кількість «Калібрів» і ракет до систем «Точка». Саме тому росіяни застосовують невластиві ракети до систем ППО, зокрема С-300, якими обстрілюють цивільні об'єкти. У Росії є чималий запас артилерійських снарядів ще з часів СРСР. Тому снарядний «голод» в окупаційній армії малоймовірний», – пояснив Наєв. 

Генерал-лейтенант ЗСУ зазначив, що вже через 2-3 місяці мобілізовані росіяни будуть на полі бою. Ними доукомплектують військові частини, які вже воюють проти України. 

ЗСУ пояснили, скільки ще ракет мають окупанти та чи вплине мобілізація в РФ на фронт

«Щодо наступального потенціалу в армії РФ, то ми бачимо, що вони його втратили. Зараз залишається 1-2 напрямки, на яких вони спроможні намагатися відновити свої атаки. Але через це у них виникла необхідність провести мобілізацію. Їхнє завдання – створити військові частини та поповнити ті, які вже ведуть бойові дії. Це не станеться дуже швидко, але десь через 2-3 місці РФ може створити додаткові сили, які намагатимуться відновити свій наступальний потенціал. Але мобілізовані – це не регулярна армія, з якою ми воювали 7 місяців. А протягом цього часу ми змогли давати відсіч армії. А мобілізовані не достатньо навчені, не мають досвіду, тому вони одразу вони не відновлять своїх потужностей», – наголосив генерал.

Він також вважає, що Путін ніколи не відмовиться від своїх намірів захопити всю Україну.

Джерело