Ріта Ора влаштувала чудовий показ у своєму останньому наборі знімків у соцмережі. Вона зняла одяг і виставила напоказ свою вбивчу постать, позуючи у гігантській ванні.

Дану публікацію Ріта Ора розмістила на своїй сторінці у Instagram.

31-річна співачка подбала про те, щоб усі погляди були прикуті до неї, коли вона продемонструвала свою вбивчу постать, лежачи у гігантській ванні, наповненій рожевою водою.

Гола Ріта Ора із

Поклавши руки на груди і схрестивши ноги, білява красуня постаралася приховати свою скромність, коли вона позувала перед камерою.

На наступному кадрі відома співачка села і повернулася спиною до камери, демонструючи своє вражаюче татуювання на ребрах.

Підкресливши свою природну красу, Ріта показала своє обличчя без макіяжу і дозволила мокрим локонам спадати по спині каскадом.

Не дозволяючи навколишньому середовищу заважати її аксесуарам, зірка одягла безліч браслетів та кілька сережок, облившись яскравою водою.

Актриса «П'ятдесяти відтінків сірого» підписала галерею знімків: «Рожеві ванни, вино, бджоли та інше», що супроводжувалося кількома смайликами у вигляді сердець.

Шанувальники Ріти божеволіли від посту, коли один із них сказав: "Ти виглядаєш приголомшливо".

Інший шанувальник написав: "Ріта, ти чудова!"

"Наша королева", - прокоментував третій.

Джерело