"Зоря" та "Кривбас" розписали нічию в заключному матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завершився з рахунком 2:2.

Криворізький клуб вийшов уперед на 10-й хвилині зустрічі - Олексій Хобленко реалізував пенальті. Проте вже за сім хвилин номінальні господарі відновили паритет зусиллями Ігоря Кирюханцева.

На 28-й хвилині "Зоря" вже була попереду - Кирюханцев оформив дубль. Однак втримати перемогу луганцям не вдалося. Гол Назара Волошина на 66-й хвилині приніс підопічним Юрія Вернидуба нічию в матчі з його колишньою командою.

Вернидуб поставив підніжку колишній команді: "Зоря" в "перестрілці" втратила очки з аутсайдером УПЛ

Після цього поєдинку "Зоря" з 10 очками розташувалася на третьому місці в таблиці УПЛ. "Кривбас" з 2 балами посідає останню сходинку.

У наступному турі луганці зіграють із "Дніпром-1", а команда Вернидуба прийматиме "Минай". Обидва матчі відбудуться 9 жовтня.

"Динамо" перед вояжем до Франції здобуло другу перемогу в сезоні УПЛ (відео)

Хет-трик героя молодіжної збірної: "Шахтар" познущався з "Металіста" та вирвався в лідери УПЛ