З самого початку повномашстабної війни в Україні злі мови часто порушували тему того, чи знали друзі Володимира Зеленського про наступ росії.

Хтось хитро посміхався і запевняв усіх, що звичайно ж кварталівці всі знали і напевно заздалегідь підготувалися до цього. Завісу таємниці вирішив відкрити один з акторів студії "Квартал 95" Юрій Ткач в інтерв'ю ЖВЛ.

Попередив Зеленський? Юрій Ткач із

Попередив Зеленський? Юрій Ткач із

"Не було такого, що у нас у "Кварталі" там якась інформація була, або в групах десь, або Зеленський комусь зателефонував" , - сказав Юрій Ткач. 

Він уточнив, що про вторгнення здогадувалася дружина Юрія Вікторія. Її брат через свою роботу в одній із важливих структур попередив сестру. Саме тому напередодні Вікторія забрала Юрія з прем’єри фільму і вони поїхали додому.

Попередив Зеленський? Юрій Ткач із

"Мене Віка навіть витягувала, каже: "Давай, пішли". Я кажу: "Що трапилося?". Вона каже, що війна. А в неї брат працює у певних органах, подзвонив, сказав, що так" , - поділився спогадами Юрій . 

У ніч із 23 на 24 лютого він також телефонував Євгену Кошевому, щоб обговорити це. Але "лисий з Кварталу" порекомендував Юрію випити і лягти спати.

Попередив Зеленський? Юрій Ткач із

Раніше ми повідомляли, що Юрій Ткач стане футболістом, захопивши із собою Степана Казаніна із "Кварталу 95".

Також стало відомо, що зірка "Квартал 95" Юрій Ткач влаштував дітям свято життя, ще й для ЗСУ грошенят "підкинув".

Джерело