Під час візита до Одеської області, 1 жовтня, міністерки оборони Німеччини Крістін Ламбрехт та міністра оборони України Олексія Резніков начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім доповів про ситуацію у Миколаївській області.

Про це Віталій Кім розповів у своєму відеозвернені в Telegram.

"Доповів про ситуацію в регіоні. Зрозумів, яка буде підтримка. Особисто дякую Олексію Юрійовичу (Резнікову — ред.) за ставлення до Миколаєва. Буде допомога від Німеччини", — сказав Віталій Кім.

Миколаївщина отримає допомогу від Німеччини — начальник Миколаївської ОВА

За словами начальника ОВА зустріч відбулась "позитивно, конструктивно, по-європейськи.

Що відомо Миколаївщина отримає кошти на відновлення комунальної інфраструктури від уряду Данії. 7 вересня розпочав роботу Офіс відновлення Миколаївщини. Першим кроком стало створення дорожньої карти та погодження її з представниками Королівства Данії. Представники влади Миколаєва та області Олександр Сєнкевич, Ганна Замазєєва та Віталій Кім 20 серпня зустрілися з міністром у справах міжнародного розвитку Данії Флеммінгом Меллером Мортенсоном. Читайте також Миколаївські волонтери допомогли медикам та військовослужбовцям Пожежі, пошкоджені оселі та інфраструктура: що розповіли миколаївці про нічний обстріл В "Укрзалізниці" повідомили про поновлення руху приміського поїзда Миколаїв-Вантажний — Долинська

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело