П'ять дерев'яних скульптур встановили у парку Бурштина на Івано-Франківщині. Їх для міста виготовили учасники I міжнародного фестивалю дерев'яної скульптури "Бурштин мистецький 2022". Про це повідомляють на Facebook-сторінці Бурштинської ТЕС.

Митці виготовляли фігури, пов'язані з історією України та її захисниками, розповідає мистецтвознавець та кураторка фестивалю Інна Березіна. Упродовж десяти днів скульптори з Рівненщини, Івано-Франківська, Кам'янця-Подільського та Литви вирізьбили п'ять скульптур з дуба.

"Ці фігури є поглядом митців на образ захисників України крізь призму нашої історії. Дуже напружена робота майстрів. Скульптура з витонченими деталями, з рисами обличчя створювалася бензопилами", — каже Інна Березіна.

Від

Відтепер у Бурштинському парку з'явилися такі дерев'яні скульптури:

"Архангел" скульптора з Івано-Франківська Богдана Гладкого. "Присяга" скульптора з Кам‘янця-Подільського Андрія Кліща. "Козацький герць" скульптора з Кам‘янця-Подільського Сергія Кляпетури. "Характерник" митця з міста Березне Рівненської області Сергія Стеблюка. "Муза перемоги" скульптора із Литви Маріюса Пятраускаса.

Також під час фестивалю у день міста відбулося шоу "Швидка різьба". Під час нього кожен скульптор упродовж години нашвидкоруч вирізав мініфігури, які продали на благодійному аукціоні. Вдалося зібрати 60 500 грн. Вторговані гроші передадуть на потреби армії.

Читайте також Створює скульптури бензопилою. Іван Мисюга Встановив рекорд. Прикарпатський майстер вирізав бензопилою найбільшу скульптуру в Україні "У горах без санок — ніяк!". Як прикарпатець майструє гуцульські сани.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело