Київське "Динамо" обіграло "Минай" у матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок на стадіоні "Минай" завершився поразкою господарів з рахунком 0:1.

Єдиний гол у цій зустрічі підопічні Мірчі Луческу забили на початку другого тайму. На 51-й хвилині Віктор Циганков відзначився красивим ударом в один дотик. М'яч залетів точно у нижній кут.Цього киянам вистачило для перемоги, яка для "біло-синіх" стала другою поспіль в УПЛ після двох сенсаційних поразок на старті сезону.

"Динамо" з 6 очками наразі посідає дев'яте місце в турнірній таблиці. "Минай" має 4 бали та йде 11-м.

"Динамо" перед вояжем до Франції здобуло другу перемогу в сезоні УПЛ (відео)

У наступному турі УПЛ кияни 9 жовтня зіграють з "Рухом", а закарпатський клуб того ж дня зустрінеться з "Кривбасом".

Нагадаємо, "Динамо" також представляє Україну на груповому етапі Ліги Європи. У четвер, 6 жовтня, "біло-сині" на виїзді протистоятимуть французькому "Ренну". Ця гра розпочнеться о 22:00 за київським часом.