ЗСУ остаточно звільнили Лиман

Лиман – наш. Найгірші сподівання окупантів, і найкращі прогнози наших захисників стали реальністю. Збройні Сили продовжують контрнаступ, і крок за кроком визволяють нові населені пункти. Вочевидь, піднятий український прапор настільки надихнув загарбників, що ті вирішили відсвяткувати новий "жест доброї волі" гучним фейерверком у Криму. Таким гучним, що негативну посадку здійснив ще один російський літак. Про це, а ще про жахливе звірство, яке вчинили окупанти на Харківщині – і прогноз завершення війни від української розвідки – дивіться хроніку подій 220-го дня великої війни з росією у матеріалі Олексія Пасака.

Крим

Україна визволяє власні території – і Крим підхопив це святковим феєрверком. Надвечір суботи дим до неба з очевидною детонацією боєкомплекту стався в районі військового аеродрому "Бельбек", що біля Севастополя. Окупаційна влада швидко вигадала причину чергової "бавовни". Кажуть, саме так відбувається, коли літак викочується за межі злітно-посадкової смуги і спалахує. Стверджують, що пілот устиг врятуватися.

Лиман – наш, росіяни плачуться, що їм

У мережі з’явилося і відео моменту, як ворожий літак здійснив від’ємний зліт. Утім, ніякої катапультації і гарних новин для пілота.

Контрнаступ ЗСУ на Донбасі

Але що ж так гучно святкують у Криму? Відповідь має ЗСУ. І українська Донеччина.

Олексій Пасак, "5 канал"

Джерело